Wrzesień 1, 2017

OSIEDLE CENTRUM 3

Opis inwestycji

Nasza najbliższa inwestycja to osiedle domów w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Zakolejowej i Sybiraków w Wyszkowie. Starannie zaplanowane domy mają wyróżniać się nowoczesnością i tworzyć wyjątkową zabudowę w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta.

W pierwszym etapie inwestycji przewidziane jest wybudowanie 2 budynków. Start inwestycji we wrześniu 2019 roku. Każdy z 4 segmentów będzie usytuowany na działce o powierzchni około 320 m2. Przybliżone wymiary działek: 13,5m szerokości i 24m długości.

Prezentacja domów

Oferowane przez naszą firmę budynki to domy składające się z 2 kondygnacji: parteru i piętra. W kolorystyce elewacji dominują modne obecnie połączenie szarości i bieli, przełamane elementami drewnopodobnymi stolarki okiennej i drzwiowej.

Rzuty pomieszczeń

Powierzchnia domu wynosi 135 m2.

Parter został zaprojektowany tak, by spełniać wszystkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Tworzy ją ustawna kuchnia, która połączona jest z przestronną i dobrze doświetloną jadalnią i z salonem. Resztę dopełniają wc oraz pomieszczenia pomocnicze: garaż oraz kotłownia z wyjściem na część ogrodową.

Na piętrze znajdują się 3 sypialnie (w tym 1 o powierzchnii ponad 15m2) oraz łazienka i pralnia. Taki układ pozwala na duży komfort mieszkania dla 4-5 osobowej rodziny. Niebywałem atutem naszego budynku jest to, że pomieszczenia na piętrze mają płaski sufit (nie występują tzw. "skosy"), co czyni je bardziej ustawnymi.

 

 Lokalizacja

Korzystając z naszej oferty masz ostatnią szansę na zamieszkanie w nowoczesnym domu położonym w centrum miasta, a jednocześnie w cichej okolicy. Wszystkie najważniejsze miejsca i instytucje publiczne położone są w promieniu 1000 m od Twojego domu. Jednocześnie lokalizacja na ul. Sybiraków daje poczucie spokoju, ponieważ ulica ma charakter osiedlowy – korzystają z niej mieszkańcy kilku pobliskich domów.

 

Standard wykonania

Fundament: ławy zbrojone wg projektu , beton towarowy B20, izolacja pozioma: folia, bloczek betonowy; izolacja pionowa: dysperbit, styropian fundamentowy, folia kubełkowa; rozprowadzenie kanalizacji, beton towarowy B15 na posadzkę podstawową

Ściany nośne zewnętrzne i wewnętrzne: Beton komórkowy  na zaprawie klejowej

Stropy: Żelbetowy, beton towarowy B25 , zbrojenie wg projektu

Ściany działowe: Beton komórkowy na zaprawie klejowej

Konstrukcja dachu: Tarcica impregnowana

Pokrycie dachu: Blachodachówka , orynnowanie blaszane

Instalacja hydrauliczna: instalacje wodno-kanalizacyjne wg projektu wykonane z rur z tworzywa sztucznego, grzejniki stalowe płytowe, ogrzewanie podłogowe w wiatrołapie, łazience i kuchni, kocioł gazowy z zasobnikiem 100 l, przyłącze wodne i kanalizacyjne z sieci miejskiej, wyjście do systemu nawodnienia ogrodu

Instalacja gazowa: przyłącze z sieci miejskiej doprowadzone do kotłowni oraz do kuchni

Instalacja elektryczna i alarmowa: przyłącze z sieci miejskiej, rozprowadzenia okablowania do 110 punktów (RTV oraz internetowe oraz alarmowe), wyprowadzenie zasilania do bramy, furtki, oświetlenia zewnętrznego oraz systemu nawodnienia, wykonanie rozdzielni elektrycznej.

Tynki wewnętrzne: cementowo-wapienne lub gipsowe na parterze i piętrze.

Posadzki : cementowe izolowane folią i styropianem EPS 100, grubość styropianu na parterze – 12cm, piętro i poddasze – 4cm

Stolarka okienna: Okna pcv, kolor jednostronny, 2-szybowe

Drzwi zewnętrzne: Drzwi stalowe

Brama garażowa: Segmentowa

Elewacja: styropian biały 15 cm, tynk silikonowy w jasnych kolorach, parapety zewnętrzne wykonane z blachy.

Ogrodzenie: w części frontowej wykonane z przęseł metalowych, brama i furtka metalowa, części boczne i tylna wykonana ze słupków metalowych i paneli systemowych

Kostka brukowa: Chodnik od furtki do domu oraz opaska wokół budynku, podjazd do garażu, wejście do domu.